Kategorie

Darmowa dostawa od 300zł

Strzelba semi-auto Breda B12i Tactical kal. 12/76

BREDA-B12I
Producent: Breda
Kod producenta: Breda B12i 12/76 28"
Dostępność:
Jest Jest
szt.
5 290,00 zł

Strzelba semi-auto Breda B12i Tactical

Opis produktu

Strzelba samopowtarzalna BREDA B12i Tactical w 100% wyprodukowana we Włoszech. Baskila wykonana z wysokiej jakości lekkich stopów na maszynach CNC , piaskowana i anodowana. Kolba wykonana z wytrzymałego syntetycznego tworzywa, poduszka policzkowa i stopka wykonana z miękkiej gumy dla zwiększenia komfortu strzelca. Strzelba została wyposażona w system inercyjny BREDA Technology Inertia System, dzięki temu strzelba świetnie radzi sobie z podrzutem i odrzutem. Sprężyna oporopowrotna umieszczona w kolbie w linii zamka dodatkowo sprawia iż energia po strzale, przekazywana jest na ramie strzelca w linii lufy. Zamek ryglowany przez przekręcenie czoła zamka.

Ponadto Breda B12i fabrycznie została poddana modyfikacją w celu stworzenia strzelby gotowej do konkurencji dynamicznych takich jak IPSC czy 3GUN. W strzelbie został zmodyfikowany port ładowania poprzez mocne wycięcie zbędnego materiału bez osłabiania konstrukcji, dzięki temu ładowanie strzelby zarówno dwoma nabojami (twinload) jak i czterema (quadload) nie sprawia problemów i staje się bardzo szybkie i efektywne. Zwalniacz zamka, bezpiecznik oraz rączka przeładowania zostały powiększone w celu poprawienia ergonomii i funkcjonalności. Popychacz magazynka (follower) , został nieco powiększony w stosunku do standardowego aby wyeliminować kontrowanie w przewodzie magazynka. Strzelba została wyposażona  w muszkę światłowodową . Strzelba w standardzie oferuje 4 + 1 nabój, lecz standardowy gwint na gnieździe oferuje możliwość zamontowania powiększonego magazynka.

Dodatkowym atutem strzelby BREDA B12i jest kompatybilność z akcesoriami dostępnymi na rynku , takich producentów jak Nordic Components , Taran Tacticals czy Taccom

Całość sprawia iż BREDA B12i , to świetny wybór dla strzelca dynamicznego IPSC lub 3GUN ,oferuje produkt gotowy do zawodów prosto z pudełka.

Kaliber

12/76

Pojemność magazynka

4 + 1

Długość lufy [cm]

71 (28")

Długość broni [cm]

123

Waga [kg]

3,2

Osada

syntetyczna

Opis zestawu

- broń

- 5 czoków plus klucz 

- instrukcja

- plastikowa walizka